BIC KIDS 6. ULUSAL RESİM YARIŞMASI'NIN KAZANANLARI BELLİ OLDU!
İLGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER!!!
BIC Türkiye tarafından altıncı kez düzenlenen BIC KIDS Ulusal Resim Yarışması, üç kategori için de 30 Eylül 2020'de sona erdi.
Değerli öğretmenlerimizin ve sevgili öğrencilerimizin yarışmaya gösterdikleri yoğun ilgiye teşekkür ederiz.
Yetenekli öğrencilerden gelen binlerce resim nedeniyle ön seçici kurul ve jüri üyelerimizin değerlendirme sırasında oldukça zorlandığını itiraf etmeliyiz.
Jüri üyelerimiz; Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü'nden Prof. Aydın Ayan'a, Kağıt vs.'den Deniz Arsan'a,
BIC Türkiye Pazarlama Müdürü Deniz Uygan'a, Ön Seçici Kurul Üyelerimiz; Görsel Sanatlar Öğretmenleri Arzu Yıldan'a ve
Erdinç Arslan'a desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
Yarışmamızda ödüle hak kazanan resimlerin sahipleri ile yarışma websitesinde doldurdukları formlardaki bilgiler üzerinden iletişim sağlanacaktır. Derece ve jüri ödüllerinin tam listesini üç kategori için de aşağıda bulabilirsiniz. Ödüllerin teslimi 27 Kasım 2020'ye kadar ekibimiz tarafından ya da kargo yoluyla gerçekleştirilecektir.
Dileyen öğretmenler aşağıdaki linkten katılım sertifikasını indirip öğrencileri ile paylaşabilirler.
BIC Kids 6.Ulusal Resim Yarışması Katılım Sertifikası
Yarışmamıza başvuran tüm öğretmenlere ve öğrencilere teşekkürler!
GELECEK YARIŞMADA GÖRÜŞMEK ÜZERE !
KAZANANLAR
BIC KIDS TÜRKİYE 6. ULUSAL RESİM YARIŞMASI
4-6 YAŞ (ANAOKULU) KATEGORİSİ
Maske Boyama
BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
Adı Soyadı: Denizhan Sırasöğüt
Okulu: Sunay-Gönül-Türkan-Saadet Saygan Kardeşler-5 Anaokulu / Antalya
Öğretmeni: Gülgün Şen
Birincilik ödülü kazanan çalışmayı görmek için tıklayın!
İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
Adı Soyadı: Beliz Geçgelen
Okulu: Vardar Anaokulu / Bursa
Öğretmeni: Nurdan Taşlıca Çiftçi
İkincilik ödülü kazanan çalışmayı görmek için tıklayın!
ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
Adı Soyadı: Buğlem Ela Korkmaz
Okulu: Fatih Anaokulu / Ankara
Öğretmeni: Ayşe Yıldız
Üçüncülük ödülü kazanan çalışmayı görmek için tıklayın!
JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ - 1
Adı Soyadı: Ufuk Uzun
Okulu: Aksaray Anaokulu / Aksaray
Öğretmeni: Sevilay Altınsoy
Jüri özel ödülü kazanan çalışmayı görmek için tıklayın !
JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ - 2
Adı Soyadı: Alya Özmeriç
Okulu: Bahçelievler Koza Anaokulu / İstanbul
Öğretmeni: Gülşah Göçer
Jüri özel ödülü kazanan çalışmayı görmek için tıklayın !
JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ - 3
Adı Soyadı: Yusuf Ali İlhan
Okulu: Özel Mircan Anaokulu / Ankara
Öğretmeni: Elmas Çakmak
Jüri özel ödülü kazanan çalışmayı görmek için tıklayın !
BIC KIDS TÜRKİYE 6. ULUSAL RESİM YARIŞMASI
6-10 YAŞ KATEGORİSİ
"En Yakın Hayvan Dostum"
BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
Adı Soyadı: Ada Yeşil
Okulu: Bahçeşehir Koleji / Manisa
Öğretmeni: Aysun Ulutaş
Birincilik ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!
İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
Adı Soyadı: Kutay Demiralay
Okulu: Özel Isparta Doğa İlkokulu / Isparta
Öğretmeni: Burcu Fikriye Akkaleli
İkincilik ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!
ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
Adı Soyadı: Arin Aksakal
Okulu: Validebağ Koleji / İstanbul
Öğretmeni: Sedef Aksakal
Üçüncülük ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!
JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ - 1
Adı Soyadı: Ahmet İhsan Pınarbaşı
Okulu: Hüseyingazi Bilişim Koleji / Ankara
Öğretmeni: Sena Yılmaz
Jüri özel ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın !
JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ - 2
Adı Soyadı: Mehmet Çınar Korkut
Okulu: Çapa Oğuzkaan Koleji / İstanbul
Öğretmeni: Eliza Önen
Jüri özel ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın !
JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ - 3
Adı Soyadı: Feyza Reyyan Coşkun
Okulu: Nasreddin Hoca İlkokulu / Ankara
Öğretmeni: İlknur Karacaovalı
Jüri özel ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın !
BIC KIDS TÜRKİYE 6. ULUSAL RESİM YARIŞMASI
11-14 YAŞ KATEGORİSİ
"En Yakın Hayvan Dostum"
BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
Adı Soyadı: Amina Ozova
Okulu: Alanya Hacıkadiroğlu Ortaokulu/ Antalya
Öğretmeni: Evrim Ergi
Birincilik ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!
İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
Adı Soyadı: Elif Nuran Kara
Okulu: Bahçeşehir Koleji / Manisa
Öğretmeni: Feyza Nur Öztürk
İkincilik ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!
ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
Adı Soyadı: Naz Peri İrem Kurt
Okulu: Balkanlar Koleji Pendik Ortaokulu / İstanbul
Öğretmeni: Onur Aydın
Üçüncülük ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!
JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ - 1
Adı Soyadı: Rümeysa Düzgün
Okulu: Milli Egemenlik Ortaokulu / Bolu
Öğretmeni: Fatma Soygök
Jüri özel ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın !
JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ - 2
Adı Soyadı: Başak Kılıç
Okulu: Kılıçarslan Ortaokulu / Adana
Öğretmeni: Hidayet Doğru
Jüri özel ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın !
JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ - 3
Adı Soyadı: Ümmügül Çakır
Okulu: Mithatpaşa Ortaokulu / Tekirdağ
Öğretmeni: Figen Çilingir Duran
Jüri özel ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın !