BIC KIDS 5. ULUSAL RESİM YARIŞMALARI SONUÇLARI

 

BIC KIDS 5. ULUSAL RESİM YARIŞMALARI KAZANANLARI BELLİ OLDU!

 

İLGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER!!!

BIC Türkiye tarafından beşinci kez düzenlenen BIC KIDS Ulusal Resim Yarışması, üç kategori için de 30 Nisan 2019'da sona erdi.

Değerli öğretmenlerimizin ve sevgili öğrencilerimizin yarışmaya gösterdikleri yoğun ilgiye teşekkür ederiz. 
Yetenekli öğrencilerden gelen binlerce resim nedeniyle ön seçici kurul ve jüri üyelerimizin değerlendirme sırasında oldukça zorlandığını itiraf etmeliyiz. Seçici Kurul Ekibinin 13 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirmiş olduğu değerlendirme toplantısına ait fotoğrafları aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz.

Seçici Kurul Ekip Fotoğrafı , Değerlendirme fotoğrafları : 1 - 23 - 4 - 5 - 6

Seçici kurulun yapmış olduğu değerlendirme toplantısının tutanağını ise buradan indirebilirsiniz.

 Jüri üyelerimiz; Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü'nden Prof. Aydın Ayan'a, Kağıt vs.'den Deniz Arsan'a, BIC Türkiye Pazarlama Müdürü Deniz Uygan'a,

Ön Seçici Kurul Üyelerimiz; Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden Dr. Öğretim Üyesi Burcu Pehlivan'a ve Resim Öğretmeni Arzu Yıldan'a desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

 

Yarışmamızda ödüle hak kazanan resimlerin sahipleri ile yarışma websitesinde doldurdukları formlardaki bilgiler üzerinden iletişim sağlanacaktır. Derece ve jüri ödüllerinin tam listesini üç kategori için de aşağıda bulabilirsiniz. Ödüllerin teslimi 31 Mayıs 2019'a kadar ekibimiz tarafından ya da kargo yoluyla gerçekleştirilecektir.

Dileyen öğretmenler aşağıdaki linkten katılım sertifikasını indirip öğrencileri ile paylaşabilirler.

BIC Kids 5.Ulusal Resim Yarışması Katılım Sertifikası

 

Yarışmamıza başvuran tüm öğretmenlere ve öğrencilere teşekkürler!

GELECEK YARIŞMADA GÖRÜŞMEK ÜZERE !

 

 

BIC KIDS TÜRKİYE 5. ULUSAL RESİM YARIŞMASI

4-6 YAŞ (ANAOKULU) KATEGORİSİ

Maske Boyama

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Göksu Mısra Öztemiz

Okulu: Şehit Mustafa Hakan Aydoğmuş İlkokulu / İzmir

Öğretmeni: Sevda Baykal

Birincilik ödülü kazanan çalışmayı görmek için tıklayın!

 

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Defne Tekin

Okulu: Ragıp Kutmangil İlköğretim Okulu / İstanbul

Öğretmeni: Pınar Gül Yıldırım

İkincilik ödülü kazanan çalışmayı görmek için tıklayın!

 

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Irmak Duru Pey

Okulu: Bahçeşehir Koleji Çorlu Kampüsü / Tekirdağ

Öğretmeni: Deniz Bağcı

Üçüncülük ödülü kazanan çalışmayı görmek için tıklayın!

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ - 1

Adı Soyadı: Deniz Evisoy

Okulu: Özel Sakarya Yönder Anaokulu / Sakarya

Öğretmeni: Serap Eyisoy

Jüri özel ödülü kazanan çalışmayı görmek için tıklayın !

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ - 2

Adı Soyadı: Rana Uybadın

Okulu: Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu / Denizli

Öğretmeni: Dilek Tatık

Jüri özel ödülü kazanan çalışmayı görmek için tıklayın !

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ - 3

Adı Soyadı: Yağız Aktaş

Okulu: Sayde ve Mahmut Tek Anaokulu / Niğde

Öğretmeni: Tayyibe Özlem Baykal

Jüri özel ödülü kazanan çalışmayı görmek için tıklayın !

 

 

BIC KIDS TÜRKİYE 5. ULUSAL RESİM YARIŞMASI

6-10 YAŞ KATEGORİSİ

"En Çok Görmek İstediğin Yer"

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Öznur Mehmetoğlu

Okulu: Başkomiser Yılmaz Allahverdi İlkokulu  / Diyarbakır

Öğretmeni: Aziz Mehmetoğlu

Birincilik ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: İpek Esen Kayğısız

Okulu: Özel Halkalı Oğuzkaan Koleji / İstanbul

Öğretmeni: Pervin Karapınar

İkincilik ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Sebahat Ela Utaş

Okulu: Sakarya Eğitim Kurumları / Eskişehir

Öğretmeni: Buket Alay

 Üçüncülük ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ - 1

Adı Soyadı: Koza Balkır

Okulu: İTÜ Geliştirme Vakfı Özel Beylerbeyi İlkokulu / İstanbul

Öğretmeni: Işıl Erkök

Jüri özel ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın !

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ - 2

Adı Soyadı: Ecemsu Güler

Okulu: Özel Çapa Bilim Koleji / İstanbul

Öğretmeni: Bilgin Özge Özmeriç

Jüri özel ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın !

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ - 3

Adı Soyadı: Berken Kaya

Okulu: Özel Çapa Bilim Koleji / İstanbul

Öğretmeni: Bilgin Özge Özmeriç

Jüri özel ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın !

 

 

BIC KIDS TÜRKİYE 5. ULUSAL RESİM YARIŞMASI

11-14 YAŞ KATEGORİSİ

‘En Çok Görmek İstediğin Yer'

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Defne Erkan

Okulu: Kuşadası Atatürk Ortaokulu/ Aydın

Öğretmeni: Nuray Demiroğlu

Birincilik ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Ela Nur Elik

Okulu: Milli Egemenlik Ortaokulu / Bolu

Öğretmeni: Fatma Soygök

İkincilik ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Naz Kol

Okulu: Özel Çağdaş Bilime Yükselim Koleji Ortaokulu / Samsun

Öğretmeni: Elif Kaleli

 Üçüncülük ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ - 1

Adı Soyadı: Işıl Beril Gökdemir

Okulu: Özel İmza Ortaokulu / Bolu

Öğretmeni: Erol Ahmet Turhan

Jüri özel ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın !

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ - 2

Adı Soyadı: Zeynep Babacan

Okulu: TSK Mehmetçik Vakfı Hafize İhsan Payaza Ortaokulu / Ankara

Öğretmeni: Özlem Sanan

Jüri özel ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın !

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ - 3

Adı Soyadı: Sude Naz Tok

Okulu: Milli Egemenlik Ortaokulu / Bolu

Öğretmeni: Fatma Soygök

Jüri özel ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın !

 

 

Newsletter: