BIC KIDS 4. ULUSAL RESİM YARIŞMALARI SONUÇLARI

 

BIC KIDS 4. ULUSAL RESİM YARIŞMALARI KAZANANLARI BELLİ OLDU!

 

İLGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER!!!

BIC Türkiye tarafından dördüncü kez düzenlenen BIC KIDS Ulusal Resim Yarışması, üç kategori için de 4 Mayıs 2018’de sona erdi.

Değerli öğretmenlerimizin ve sevgili öğrencilerimizin yarışmaya gösterdikleri yoğun ilgiye teşekkür ederiz. 
Yetenekli öğrencilerden gelen binlerce resim nedeniyle jüri üyelerimizin değerlendirme sırasında oldukça zorlandığını itiraf etmeliyiz.

Yarışmamızda ödüle hak kazanan resimlerin arka kısmında yarışmacılar tarafından belirtilen bilgiler üzerinden iletişim sağlanacaktır. Derece ve jüri ödüllerinin tam listesini üç kategori için de aşağıda bulabilirsiniz. Ödüllerinizin teslimi 6 Haziran’a kadar ekibimiz tarafından ya da kargo yoluyla gerçekleştirilecektir.

GELECEK YARIŞMADA GÖRÜŞMEK ÜZERE !

 

 

BIC KIDS TÜRKİYE 4. ULUSAL RESİM YARIŞMASI

4-6 YAŞ (ANAOKULU) KATEGORİSİ

Maske Boyama

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Serra Akbul

Okulu: Özel Çapa Bilim Anaokulu /İstanbul

Öğretmeni: Bilgin Özge Özmeriç

Birincilik ödülü kazanan çalışmayı görmek için tıklayın!

 

 

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Ecem İnci Mercan

Okulu: Özel Eryaman Göksu Anaokulu / Ankara

Öğretmeni: Nihal Özbingöl

İkincilik ödülü kazanan çalışmayı görmek için tıklayın!

 

 

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Nil Çıracıoğlu

Okulu: Özel Maya Anaokulu / Ankara

Öğretmeni: Emine Tunçay

Üçüncülük ödülü kazanan çalışmayı görmek için tıklayın!

 

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Ilgın Kırkkoyun

Okulu: Zübeyde Hanım Anaokulu/ Tekirdağ

Öğretmeni: Aynur Avcıoğlu

Jüri özel ödülü kazanan çalışmayı görmek için tıklayın !

 

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Umut Ali Aytürk

Okulu: Özel Nadide Anaokulu / Kocaeli

Öğretmeni: Şakire Aytürk

Jüri özel ödülü kazanan çalışmayı görmek için tıklayın !

 

 

BIC KIDS TÜRKİYE 4. ULUSAL RESİM YARIŞMASI

6-10 YAŞ KATEGORİSİ

"Uzay Yolculuğu"

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Taylan Örs

Okulu: Pema Koleji / Konya

Öğretmeni: Fatma Özden Önem

Birincilik ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

 

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Koza Balkır

Okulu: İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel Beylerbeyi İlkokulu/ İstanbul

Öğretmeni: Şeyda Özdeğer

İkincilik ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

 

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Naz Peri İrem Kurt

Okulu: Tevfik İleri İlkokulu/ İstanbul

Öğretmeni: Deniz Şentunalı

 Üçüncülük ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Mercan Kayış

Okulu: Özel Bursa Kültür Okulları / Bursa

Öğretmeni: Aslı Avcı

Jüri özel ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın !

 

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Melisa Giricali

Okulu: Bahçeşehir Koleji Bakırköy Kampüsü/ İstanbul

Öğretmeni: Şebnem Giriciali

Jüri özel ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın !

 

 

BIC KIDS TÜRKİYE 4. ULUSAL RESİM YARIŞMASI

11-14 YAŞ KATEGORİSİ

‘Uzay Yolculuğu’  

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Defne Erkan

Okulu: Kuşadası Atatürk Ortaokulu/ Aydın

Öğretmeni: Nuray Demiroğlu

Birincilik ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

 

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Mert Teke

Okulu: Sakarya Eğitim Kurumları/ Eskişehir

Öğretmeni: Buket Alay

İkincilik ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

 

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Nursena Ak

Okulu: Çarşamba Kürtün Ortaokulu / Samsun

Öğretmeni: Elif Gürler

 Üçüncülük ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Berke Doruk Atinel

Okulu: Bahçeşehir Koleji Bornova Kampüsü/ İzmir

Öğretmeni: Emel Arslan

Jüri özel ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın !

 

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Meryem Sürmeli

Okulu: Ali Rıza Altıntaş Ortaokulu / Antalya

Öğretmeni: Şükran Ar Kavlak

Jüri özel ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın !

 

 

Newsletter: