BIC KIDS 3. ULUSAL RESİM YARIŞMALARI SONUÇLARI

BIC KIDS 3. ULUSAL RESİM YARIŞMALARI KAZANANLARI BELLİ OLDU!

 

İLGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER!!!

BIC Türkiye tarafından üçüncü kez düzenlenen BIC KIDS Ulusal Resim Yarışması, üç kategori için de 5 Mayıs 2017’de sona erdi.

Değerli öğretmenlerimizin ve sevgili öğrencilerimizin yarışmaya gösterdikleri yoğun ilgiye teşekkür ederiz. 
Yetenekli öğrencilerden gelen binlerce resim nedeniyle jüri üyelerimizin değerlendirme sırasında oldukça zorlandığını itiraf etmeliyiz.

Yarışmamızda ödüle hak kazanan resimlerin arka kısmında yarışmacılar tarafından belirtilen bilgiler üzerinden iletişim sağlanacaktır, derece ve jüri ödüllerinin tam listesini üç kategori için de aşağıda bulabilirsiniz. Ödüllerinizin teslimi 7 Haziran’a kadar ekibimiz tarafından ya da kargo yoluyla gerçekleştirilecektir.

GELECEK YARIŞMADA GÖRÜŞMEK ÜZERE !

 

BIC KIDS TÜRKİYE 3. ULUSAL RESİM YARIŞMASI

4-6 YAŞ (ANAOKULU) KATEGORİSİ

Maske Boyama

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Asel Doğa Aktaş

Okulu: Haymeana Anaokulu /Kocaeli

Öğretmeni: Meryem Ünlü Özcan

Birincilik ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Ayşe Çekiç

Okulu: Özel Boğaziçi Bilim Koleji / İstanbul

Öğretmeni: Figen Karaca

İkincilik ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Zeynep Özlük

Okulu: Bursa Modern Bahçeşehir Koleji / Bursa

Öğretmeni: Elif Başaran

Üçüncülük ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Ayşe Evra Karateke

Okulu: Saime Aslan Anaokulu / Denizli

Öğretmeni: Ersel Gökçe Kasapoğlu

Jüri Özel Ödülü Kazanan Resmi Görmek için Tıklayın !

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Yusuf Selim Aras

Okulu: Şair Zihni Ortaokulu / İstanbul

Öğretmeni: Sevim Tekin

Jüri Özel Ödülü Kazanan Resmi Görmek için Tıklayın !

 

 

BIC KIDS TÜRKİYE 3. ULUSAL RESİM YARIŞMASI

6-10 YAŞ KATEGORİSİ

"Deniz altında yaşayan canlılar"

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Alperen Yılmaz

Okulu: Özel Ata İlkokulu / Trabzon

Öğretmeni: Veysel Acar

Birincilik ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Nisanur Muratoğlu

Okulu: Şanlıurfa Bilim Sanat Merkezi / Şanlıurfa

Öğretmeni: Özlem Torun

İkincilik ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Ayşem Uğurlu

Okulu: Özel Ayşeabla Okulları / Ankara

Öğretmeni: Güliz Acar

Üçüncülük ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Berru Turgut

Okulu: Odtü G.V. Özel Denizli Okulları / Denizli

Öğretmeni: Kenan Ömeroğlu

Jüri Özel Ödülü Kazanan Resmi Görmek için Tıklayın !

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: İlker Buğra Doğan

Okulu: Osmangazi İlkokulu / İstanbul

Öğretmeni: Ayla Gemici

Jüri Özel Ödülü Kazanan Resmi Görmek için Tıklayın !

 

BIC KIDS TÜRKİYE 3. ULUSAL RESİM YARIŞMASI

11-14 YAŞ KATEGORİSİ

‘Günümüzde gittikçe artan deniz kirliliği ve çevreye olan etkisi’  

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: İkram Aslantaş

Okulu: Mezitli Muhittin Develi Ortaokulu / Mersin

Öğretmeni: Yıldız Aykanat

Birincilik ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Sade Gül Çiftçi

Okulu: Gübretaş Ortaokulu / İskenderun

Öğretmeni: Neslihan Özkalan

İkincilik ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: İnci Soracık

Okulu: Özel Çapa Bilim Okulu / İstanbul

Öğretmeni: Duru Boztepe

Üçüncülük ödülü kazanan resmi görmek için tıklayın!

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Açelya Tuğçe Ünal

Okulu: Cahit Külebi Ortaokulu / Kocaeli

Öğretmeni: Dilek Bayarçelik

Jüri Özel Ödülü Kazanan Resmi Görmek için Tıklayın !

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Adı Soyadı: Boran Tan

Okulu: Ezgililer Koleji / Samsun

Öğretmeni: Şahsenem Başol

Jüri Özel Ödülü Kazanan Resmi Görmek için Tıklayın !

 

Newsletter: